ECSTAR NEDİR?

1980'lerde SUZUKI, Japon iç pazarında araçlarından en yüksek performansı elde etmek için motor yağları geliştirmeye başladı ve bu motor yağlarının adı "Ecstar" olarak ortaya çıktı.

Ürünlerimize yönelik beklentiler geliştikçe, ürün performansını artırmak için dayanıklılık ve çevrenin korunmasına da verdiğimiz önem artmaya başladı. Uzun geçmişi, özverili mühendisliği ve geliştirdiğimiz yüksek teknoloji ile, bu gereksinimleri karşılamak ve aşmak için ECSTAR’ı yeniden formüle ettik.

2015 yılında ECSTAR, SUZUKI Genuine Oil & Chemical'ın global markası olarak piyasaya sürüldü. En iyi performansı geliştirme amacıyla ortaya çıkan ECSTAR, size gerçek bir SUZUKI deneyimi yaşatacak.

SON TEKNOLOJİ FORMÜL

ECSTAR, Suzuki’nin çevreyi koruma misyonu ile üretmiş olduğu, çevre dostu bir üründür. Yüksek performanslı sentetik baz yağ katkılarının karışımı, ESCTAR'ın sürtünme özelliklerinde normal motor yağına göre üstünlük sağlar. Böylece yüksek yakıt verimliliği sağlarken, motorunuzu da korur.

ECSTAR’IN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yakıt Tasarrufu

Orijinal formül, yüksek performans sağlar ve Suzuki motorları için en zorlu yakıt ekonomisi standartlarını karşılar.

Olağanüstü Motor Koruması

Yenilikçi yağlama teknolojisi, soğuk iklimlerde motoru çalıştırırken en üst düzey motor korumasını sağlayan termal kararlılığa ulaşır.

Daha Uzun Kullanım Ömrü için Temiz Motor

Temizleme performansı, tortu ve tortu oluşumunu önleyerek motor ömrünü uzatır. 

SUZUKI DIŞTAN TAKMA MOTORLAR İÇİN ECSTAR

ECSTAR’IN AVANTAJLARI

Orijinal formül, yüksek performans sağlarken, yakıt ekonomisini iyileştirmeye de yardımcı olur.

Yeniikçi yağlama teknolojisi, soğuk iklimlerde motoru çalıştırırken bile üstün motor koruması sağlamak için termal stabiliteye ulaşır.

Ayrıca, olağanüstü temizleme performansı motorunuzun ömrünün uzamasına yardımcı olur.

ECSTAR V7000

Suzuki mühendisleri, yalnızca NMMA tarafından belirlenen tüm standartları aşmakta kalmayıp, daha da önemlisi Suzuki dıştan takma motorlar için özel olarak üretilen 1. sınıf motor yağını yarattılar.

ECSTAR, FC-W sertifikalıdır ve daha fazla dayanıklılık için kül oluşumunu azaltan, yüksek kaliteli, düşük kükürt içerikli bir yağdır. Ek olarak, yüksek viskozite indeksi, yakıt verimliliğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

FİYAT TEKLİFİ ALIN