ECSTAR NEDİR?

1980'lerde SUZUKI, Japon iç pazarında araçlarından en yüksek performansı elde etmek için motor yağları geliştirmeye başladı ve bu motor yağlarının adı "Ecstar" olarak ortaya çıktı.

Ürünlerimize yönelik beklentiler geliştikçe, ürün performansını artırmak için dayanıklılık ve çevrenin korunmasına da verdiğimiz önem artmaya başladı. Uzun geçmişi, özverili mühendisliği ve geliştirdiğimiz yüksek teknoloji ile, bu gereksinimleri karşılamak ve aşmak için ECSTAR’ı yeniden formüle ettik.

2015 yılında ECSTAR, SUZUKI Genuine Oil & Chemical'ın global markası olarak piyasaya sürüldü. En iyi performansı geliştirme amacıyla ortaya çıkan ECSTAR, size gerçek bir SUZUKI deneyimi yaşatacak.

SON TEKNOLOJİ FORMÜL

ECSTAR, Suzuki’nin çevreyi koruma misyonu ile üretmiş olduğu, çevre dostu bir üründür. Yüksek performanslı sentetik baz yağ katkılarının karışımı, ESCTAR'ın sürtünme özelliklerinde normal motor yağına göre üstünlük sağlar. Böylece yüksek yakıt verimliliği sağlarken, motorunuzu da korur.

ECSTAR’IN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yakıt Tasarrufu

Orijinal formül, yüksek performans sağlar ve Suzuki motorları için en zorlu yakıt ekonomisi standartlarını karşılar.

Olağanüstü Motor Koruması

Yenilikçi yağlama teknolojisi, soğuk iklimlerde motoru çalıştırırken en üst düzey motor korumasını sağlayan termal kararlılığa ulaşır.

Daha Uzun Kullanım Ömrü için Temiz Motor

Temizleme performansı, tortu ve tortu oluşumunu önleyerek motor ömrünü uzatır. 

SUZUKI MOTOSİKLETLER İÇİN ECSTAR

SUZUKI MOTOSİKLETLER İÇİN TASARLANDI

Motosiklet motorları yapı olarak otomobil motorlarından farklıdır. Otomobillerin aksine, motosiklet motoru şanzıman ve debriyaj ile entegredir. Diğer bir deyişle, tüm parçalar, bileşenleri yağlamak için motorun içinde aynı yağı paylaşmaktadır.

Bir motosikletin motor yağı, bir otomobile kıyasla bu zorlu koşullarda kullanıldığından, motosikletler için özel tasarlanmış motor yağının kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

STANDARTLAR

ECSTAR motor yağları, optimum ıslak debriyaj performansını karşılamak için Japon Otomotiv Standartları Organizasyonu tarafından verilen JASO MA sertifikasyonlarını karşılar.

Aynı zamanda, motor yağı kalitesini ve performansını belgemek için sağlanan ve Amerikan Petrol Enstitüsü tarafından sağlanan SN standartını da karşılamaktadır.

DEĞİŞTİRME SIKLIĞI

1. kez 1.000 km veya 2 ay

2. kez için genelde her 5.000 km veya yılda 1.

*Motosiklet modellerinin yağ değişim periyotları için kullanıcı el kitapları referans alınmalıdır.

ORİJİNAL FORMÜL

ECSTAR, küresel çevreyi koruma misyonu ile üretilmiş çevre dostu motor yağıdır. Orijinal formülasyon, yüksek performans yaratır ve Suzuki motorları için en yüksek yakıt ekonomisi standartlarını karşılar.

Yüksek performanslı sentetik baz yağ katkı maddelerinin karışımı, ECSTAR’ın sürtünme özellikleri, motor temizleme özelliği ve termastabilite açısından diğer motor yağlarına göre üstünlük sağlar. Böylece ECSTAR, dikkat çekici yakıt verimliliği sağlarken motorunuzu korur.

SINIFLANDIRMA

ECSTAR yağları, performans, kalite, dayanıklılık için zorlu testlerden geçtikten sonra, özel olarak Suzuki motorları için tasarlanmıştır. Bu sebeple aracınızdan alabileceğiniz en iyi performansı sağlar.

Ürün yelpazemiz motosiklet modellerimiz için 2 sınıftan oluşur:

1) R9000; yüksek performans için,

2) R7000 ise, yakıt tasarrufu ile performansı dengelemek isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

FİYAT TEKLİFİ ALIN