GSX-S 1000 GT

400.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Nisan ayı yasal metni okumak için tıklayın.

RENKLER

GT ile Kişiselleştirilmiş Sürüş Keyfi

Konfor, kontrol edilebilirlik, bağlanabilirlik ve göz alıcı stil, GT (Grand Tourer) unvanına yakışır bir sport touring deneyimi sunmak için, hükmedici büyük motor hacminin yarattığı performansla birleşiyor.

İster size eşlik eden bir yolcu ile uzun ve virajlı yolları tek başınıza aşın, isterseniz akıllı telefon bağlantınızı yapın ve yüksek performans ile eşsiz bir sürüş deneyimi yaşayın; GSX-S1000GT, sürüş keyfini varış noktanızdan çok daha önemli kılmak için tasarlanmıştır.

Suzuki Akıllı Sürüş Sistemi (S.I.R.S.)

Suzuki Akıllı Sürüş Sistemi (S.I.R.S.), performans özelliklerini sürüş tarzınıza veya sürüş deneyimi seviyenize en uygun şekilde optimize etmenizi sağlayacak, kullanımı geliştirecek ve sürüşe konsantre olmanıza yardımcı olacak bir grup gelişmiş elektronik sistem sunar. S.I.R.S. ister uzun mesafeli turlar, ister şehrinizdeki caddelerde eğlenceli bir gezinti için, yeni GT'yi daha kontrol edilebilir, daha öngörülebilir ve sürüşü kolaylaştıracak daha fazla güven ve keyif sunuyor.

Ride-by-wire Elektronik Gaz Sistemi

Bu yeni kablosuz sistem, mekanik bir gaz kelebeğine göre daha kolay, daha hafif ve daha kompakt olmakla kalmaz, aynı zamanda gaz kelebeği çalışmasına doğal ve doğrusal tepki verir. Yerleşik 32 bit ECM'den yararlanılarak gerçekleştirilen gaz kelebeği hareketi üzerinde hassas kontrol, sürüş kolaylığı ve kontrol edilebilirliğini artıran diğer gelişmiş sistemlerin kullanımını da mümkün kılar.

Cruise Control (Hız Sabitleyici) Sistemi

Hız Sabitleyici, gaz kolunu kullanmadan belirli bir hızı korumanıza izin veren kullanışlı yeni bir sistemdir. Bu, özellikle otoyollarda sabit hızla seyahat ederken veya uzun mesafeler kat ederken yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olur.

Sol gidondaki (+/-) seçim anahtarını kullanarak hız ayarını kolayca yukarı veya aşağı ayarlayabilir ve sol gidon anahtarının RES düğmesine basarak mevcut ayarı TFT LCD gösterge ekranında onaylayabilirsiniz. Hız Sabitleyici, ikinci veya daha yüksek viteslerde 2.000 rpm'nin üzerinde sürerken 30 km/s ile 180 km/s arasındaki hızlara ayarlanabilir.

Suzuki Sürüş Modu Seçici (SDMS)

Suzuki Güç Modu Seçici ile, üç farklı karakteristikteki çıkış modu arasında özgürce seçim yapabilirsiniz. Değişen sürüş koşullarında GT’nin performansını en üst düzeye çıkarmak için; üç sürüş modu da maksimum motor çıkışı ile gaz tepkisi seviyesi ve hızlanma sırasında tork özellikleri üzerinde daha iyi bir hakimiyet sağlar.

Mod A
(Aktif)

Keskin gaz tepkisi ve gazı açtığınızda heyecan verici hızlanma, bu modu iyi havalarda virajlı yollardaki sportif sürüşlerin keyfini çıkarmak için uygun hale getirir.

Mod B
(Temel)

Daha yumuşak, daha doğrusal gaz tepkisi, motosikleti uzun turlarda veya şehir içinde sürerken daha kontrol edilebilir ve daha konforlu hale getirmeyi amaçlar.

Mod C
(Konfor)

Gazı açtığınızda daha yumuşak tepki ve daha nazik güç dağıtımı, GT'yi uzun turlarda, bir yolcuyla sürerken, ıslak veya kaygan yollarda sürerken ve uzun bir geziden sonra rahatlamak ve eve sürüşün keyfini çıkarmak istediğinizde daha yumuşak başlı ve kontrol edilebilir hale getirir.

Suzuki Çekiş Kontrol Sistemi (STCS)

GT'nin yeni 5 modlu çekiş kontrol sistemi (+OFF ayarı), daha az stres ve yorgunlukla daha güvenli bir kontrol için daha fazla stabilite sağlamak üzere tasarlanmıştır. İnce kademeli mod ayarları, sistemin, ister tek başına ister bir yolcuyla birlikte, yük taşıyarak veya kötü hava koşullarında binerek, bir grand tourer'ın üstün olmasının beklendiği farklı sürüş koşullarına daha iyi uymasını sağlar. Seçilen mod ne kadar yüksek olursa, kontrol o kadar hızlı devreye girer ve sistem tekerlek patinajını kısıtlamada o kadar proaktif olur.

Not: Çekiş Kontrol Sistemi, sürücünün gaz kontrolünün yerini tutmaz. Sürücü bir viraja girdiğinde ve/veya fren yaptığında aşırı hızdan kaynaklanan çekiş kaybını önleyemez. Ön tekerleğin yol tutuşunu kaybetmesini de engelleyemez.

Suzuki Kolay Marş Sistemi

Suzuki Easy Start ile marş düğmesine çabucak bir kez basmak, motoru debriyaj kolunu çekmeden çalıştırmanızı sağlar ve marş motoru, motor çalıştığı anda otomatik olarak devreden çıkar. Her sürüşte kullanılan bir işlev olan bu sistem, sürüş deneyiminizi çok daha zevkli ve pratik hale getirir.

Yüksek Performans

Uzun Yolculuklarda Yüksek Performans ve Güven

Yeni GT, gerçek bir grand touring sürüş deneyimi idealini gerçekleştirmek için geliştirilmiş yüksek performanslı 999cm3 dört zamanlı DOHC sıvı soğutmalı sıralı dört motordan güç alır.
Motor, Euro 5 emisyon standartlarını karşılarken, güç çıkışını artırmak ve genel performansta daha da iyi bir denge elde etmek için kapsamlı bir inceleme ve güncellemelerden geçti. Yeni sürüm, superbike seviyesinde performans sunarken, ister otoyolda uzun mesafeler kat ederken, ister şehirde dolaşırken, sürüşü daha heyecanlı, daha konforlu ve daha az yorucu hale getirmek için titreşimi en aza indirir. Daha fazla kümülatif tork üretimine sahip geniş, yumuşak tork eğrisi, motorun çalışma aralığı boyunca sürekli yüksek güç sağlar ve bu grand tourer'ı, arkada yük ve yolcu taşırken bile, yüksek hızlı uzun mesafeli turlarda olduğu gibi cadde sürüşünde de eşit derecede becerikli kılar.

Gerçek Dünya Keyfi İçin Tasarlanmış Bir Şasi

Şasinin ve yürüyen aksamın her bileşeni, gerçek bir grand touring deneyimi için size doğru bir dengede çeviklik, stabilite ve konfor sunmak üzere tasarlanmıştır. Özünde kompakt, hafif şasi tasarımı vardır. Sert çift kanatlı alüminyum çerçeve ve sağlam bir şekilde gerilmiş alüminyum alaşımlı salıncak kolu, yolcu taşırken ve tam yüklüyken bile uzun mesafeleri kat edecek harika bir yol tutuş kabiliyetinin anahtarıdır. Tamamen 43mm çapında ayarlanabilir KYB ters ön çatallar ve bağlantılı tip arka süspansiyon, çevikliği ve dengeyi sportif ama konforlu bir sürüşle birleştirir. Tüm bunları süspansiyon ayarlarıyla uyumlu bir şekilde asfalta taşıyan, özellikle GSX-S1000GT için tasarlanmış yeni Dunlop SPORTMAX Roadsport 2 radyal lastiklerle donatılmış altı ispitli alüminyum döküm jantlardır.

Online Neslin Lideri

6,5 inç Tam Renkli Çoklu Bilgi Ekranı

Özellikle motosikletlerde kullanım için geniş bir Çoklu bilgi ekranı olarak geliştirilen GT'nin yeni nesil TFT LCD paneli, parlak ışıkta daha iyi görünürlük için yansıma önleyici kaplamaya ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Diğer bir öne çıkan özellik ise, sürüş deneyiminize daha fazla kolaylık, işlevsellik ve eğlence getiren çeşitli uygulamalara ve işlevlere erişmenizi sağlayan akıllı telefon bağlantısıdır.

Gündüz ve gece modu görünümlerine ve ayarlanabilir parlaklığa ek olarak, özelleştirilmiş ekranda son derece akıcı takometre hareketi ve özel grafikler bulunur. Kontak anahtarı çevrildiğinde oynatılan kısa bir özel animasyon, benzersiz bir eğlenceli dokunuş katar.

SUZUKI mySPIN Uygulaması

IOS ve Android uyumlu, ücretsiz SUZUKI mySPIN uygulamasını yükleyin, akıllı telefonunuzu bağlayarak ekranını GT'nin geniş, tam renkli TFT LCD ekranına aktarın ve telefonunuzun içeriğini, telefon rehberinizi, takviminizi, müzik ve harita uygulamalarınızı görüntüleyin.
Ayrıca motosiklet sürücüleri tarafından kullanılmak üzere optimize edilmiş, desteklenen bir dizi üçüncü parti uygulamasını yükleyebilir ve tur deneyiminize daha fazla kolaylık ve eğlence getiren navigasyon, rota paylaşımı, hava durumu bilgi hizmetleri gibi ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

SUZUKI mySPIN'in beş temel işlevi

Kişiler

Sistem, akıllı telefonunuzdaki kişilere ulaşarak kimin aradığını size TFT LCD ekrandan bildirebilir. Arama yapmak için kişi listenizi de kullanabilir.

Haritalar

Mevcut konumunuzu TFT LCD ekranda görüntüleyin ve sol gidondaki düğmeleri kullanarak haritayı yakınlaştırın veya uzaklaştırın. Ayrıca varış noktalarını aratabilir ve basit rota önerileri görüntüleyebilirsiniz.

Telefon

Bluetooth® kulaklık kullanarak telefon aramaları yapabilir veya alabilirsiniz. Bu kolaylığa ek olarak, telefon işlevlerini kullanmak için motosikleti yol kenarına çekip durmaya gerek yoktur.

Müzik

Bluetooth® kulaklık aracılığıyla akıllı telefonunuzun müzik arşivinden müzik dinleyebilirsiniz. GT'nin sol gidonunda bulunan düğmeler aracılığıyla şarkıları seçebilir ve sesi kontrol edebilirsiniz (ses düzeyi, oynat/duraklat, ileri atla veya geri atla). Doğrudan telefona erişmenize gerek yoktur. Yolcunuzla müziklerinizi paylaşarak turunuzu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Takvim

Takviminizi TFT LCD ekranda görüntüleyin ve planlanmış etkinlikleri ve hatırlatıcıları kontrol edin.

* Akıllı telefon ekran görüntüleri iOS 13.5 kullanılarak hazırlanmıştır, bu nedenle farklı bir işletim sistemi veya sistem sürümü kullanıldığında görsel olarak farklılık gösterebilir.
* Uygulamanın çalışması belirli koşullar altında onaylanmıştır. İşletim sistemine ve sistem sürümüne bağlı olarak, bazı uygulamalar düzgün çalışmayabilir veya güvenli çalışmayı sağlamak için işlevler sınırlanabilir.
* Üçüncü parti uygulamaları bizim kontrolümüz altında değildir ve içerikleri veya gizlilik politikaları hakkında sorumluluk tarafımıza ait değildir.
* Suzuki, üçüncü parti uygulamalarının düzgün çalışmasını garanti edemez.
* Bazı üçüncü parti ürünleri ücretli uygulamalardır. Lütfen yeni uygulamaları yüklemeden önce bunu onaylayın.
* Üçüncü parti uygulamalarını kurarken ve kullanırken lütfen ilgili kullanım şartlarını inceleyin.
* Bazı üçüncü parti uygulamaları ülkeye veya bölgeye ya da işletim sistemi veya sistem sürümüne bağlı olarak yüklenemeyebilir veya farklı görünebilir.

Güçlü Sports Tourer Tasarımı

Keskin çizgiler, alçak bir gagaya sahip radikal yeni bir çehre... Güzellik ve kaliteyi yansıtacak şekilde estetik detaylara gösterilen özen... GSX-S1000GT’nin güçlü tasarımının her yönü, superbike performans potansiyelinden aerodinamik verimliliğin kapsamlılığına, gelişmiş kontrol sistemlerine ve akıllı telefon bağlantısına kadar bir grand tourer'dan beklediğinizi görsel olarak ifade eder. İster arkanızda bir yolcuyla tam yüklü olarak uzun mesafeleri turlayın, ister heyecan verici bir solo sürüşe çıkın, GT aradığınız araçtır.

DONANIM

LED Farlar

Bir çift yeni LED far, yolu net bir şekilde aydınlatır. Ayırt edici altıgen şekli ve yatay yerleşimi karenajın keskin burnuyla bütünleşerek Suzuki motosikletler için gelişmiş bir stil ve yeni bir görünüm oluşturur.

Dunlop SPORTYMAX Roadsport Lastikler

özellikle GSX-S1000GT için tasarlanmış yeni Dunlop SPORTMAX Roadsport 2 radyal lastiklerle donatılmış altı ispitli alüminyum döküm jantlar, süspansiyon ayarlarıyla uyumlu bir şekilde sürüş keyfini asfalta taşır.

6,5 inç Tam Renkli Çoklu Bilgi Ekranı

GT'nin yeni nesil TFT LCD paneli, parlak ışıkta daha iyi görünürlük için yansıma önleyici kaplamaya ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Diğer bir öne çıkan özellik ise, sürüş deneyiminize daha fazla kolaylık, işlevsellik ve eğlence getiren çeşitli uygulamalara ve işlevlere erişmenizi sağlayan akıllı telefon bağlantısıdır.

GT’nize Bağlı Kalın

Konforlu sürüş için, akıllı telefonunuzu (iOS veya AndroidTM) USB, Kablosuz LAN veya Bluetooth® üzerinden GT’nize bağlayabilirsiniz. Ayrıca, TFT LCD panelin sol tarafındaki özel USB çıkışını kullanarak şarj edebilir, sol gidondaki düğmeler ile de uygulamalar ve fonksiyonlar üzerinde kolay ve sezgisel kontrol sağlayabilirsiniz.

19L Yakıt Deposu

Çekici görünüme sahip yeni 19L yakıt deposunun artırılmış kapasitesi, GT'nin mükemmel yakıt verimliliğiyle birleşerek sürüş menzilini genişletmeye ve yakıt ikmali için gereken duraklama sayısını azaltmaya yardımcı olur.

Konforlu Sele

Yeni sürücü ve yolcu selelerinin kalınlığı, şekli ve boyutu özenli bir şekilde tasarlandı. Her iki sele de pozitif kavrama sağlayan yeni bir malzemeyle kaplandı. Ayrıca, yolcu konforunu bir üst seviyeye taşımak için arka selenin arkasına yeni tutamaçlar eklendi.

LED Arka Lambası ve Dönüş Sinyali

Yeni arka LED kombine far ve dönüş sinyalleri, yüksek görüş sağlar ve uzun ömürlüdür ve kompakt kuyruk bölümünün şık hatlarını vurgulayan bir tasarıma sahiptir.

TEKNİK BİLGİ

Motor tipi

4-zamanlı, 4-silindirli, sıvı soğutmalı, DOHC

Çap x strok

73,4 mm x 59,0 mm (2,9 inç x 2,3 inç)

Motor hacmi

999 cm³ (61,0 cu. inç)

Maksimum Tork

106 Nm / 9.250 min-1

Maksimum Güç

112 kW / 11.000 min-1 (152 PS)

Kompresyon oranı

12,2:1

Yakıt sistemi

Yakıt enjeksiyon

Marş sistemi

Elektrik

Yağlama sistemi

Karterli yağlama

Şanzıman

6-vitesli senkromeç dişli

Ateşleme sistemi

Elektronik ateşleme (transistörlü)

Yakıt deposu kapasitesi

19,0 L (5,0 / 4,2 US/lmp gal)

Yağ kapasitesi (bakım)

3,4 L (3,6 / 3,0 US/lmp qt)

Yakıt Tüketimi

6,1 l/100km

CO2 (g/km)

143

Ön süspansiyon

Ters teleskopik, helezon yay, yağlı

Rear suspension

Bağlantılı tip, helezon yay, yağlı

Ön frenler

Disk, çift

Arka fren

Disk

Toplam Uzunluk

2.140 mm (84,3 inç)

Toplam genişlik

825 mm (32,5 inç)

Toplam yükseklik

1.215 mm (47,5 inç)

Dingil mesafesi

1.460 mm (57,5 inç)

Yerden yükseklik

140 mm (5,5 inç)

Sele yüksekliği

810 mm (31,9 inç)

Yüksüz ağırlık

226 kg (498 lbs.)

Ön lastik büyüklüğü

120/70ZR17M/C (58W), iç lastiksiz (tubeless)

Arka lastik büyüklüğü

190/50ZR17M/C (73W), iç lastiksiz (tubeless)

Kaster açısı / iz açıklığı

25° / 100 mm (3,9 inç)

GALERİ

VİDEOLAR

AKSESUARLAR

FİYAT TEKLİFİ ALIN