RENKLER

Sıradan bir yolculuktan fazlası

SV650 modelinde kullanılan "SV" kısaltması; Sportif V-Twin, Üstün Değer, Sadelik ve Çok Yönlülük gibi pek çok özelliği ifade ediyor. Yine de bu konsepti tanımlardan öğrenmeye çalışmak yerine yaşayarak deneyimlemenizi öneriyoruz.

Hem günlük seyahatlerinizi hem de virajlı yollarda çıkacağınız gezilerinizi unutulmaz kılacak bu motosiklet, üstün yetenekleri ve baskın karakteri ile öne çıkıyor. Hafif ve ultra hafif profili ile SV650, yola kendinizden emin bir şekilde çıkmanıza olanak tanıyor.

V-Twin Gücü Sokaklarda

1999 yılında, “V-Twin keyfini” yaşatmak üzere tasarlanan Suzuki SV650, kısa sürede dünya çapında motosiklet tutkunlarının gözdesi haline geldi ve bu çok yönlü motosiklet sadece şehir içi yollarda değil, aynı zamanda yarış pistlerinde de hızla boy gösterdi.

Suzuki V-Twin motorun kalibre edilmiş ateşleme aralıkları, kalp atışına benzeyen eşsiz bir ses ve lineer güç aktarımı sunuyor. Motorun geniş çaplı performansı sayesinde yerel V-Twin kupası yarışlarında SV650'ler günümüzde de start çizgisindeki yerlerini almaya devam ediyor. Oldukça yüksek performansa sahip olan SV650, şehrin sürüş koşullarına da kolayca ayak uyduruyor. Bu güç kaynağı SV650'nin ince tasarımı ve hafif gövdesiyle birleştiğinde, performansı katlayabilecek bir sürüş deneyimi ortaya çıkıyor.

Çift Buji Teknolojisi

Suzuki'nin Çift Buji Teknolojisi’nde, hassas ateşleme için silindir başına iki buji kullanılıyor. Böylelikle yüksek yanma verimliliği, akıcı güç aktarımı, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon elde ediliyor.

Keyif ve Heyecan Yaşatan Özellikler

SV650'yi ne kadar çok kullanırsanız o kadar çok seveceksiniz. Akıllı tasarım sadeliği, ayırt edici form ve işlevsellik bir araya gelerek motosikleti gittiğiniz her yerde ilgi odağı haline getiriyor.

DONANIM

Farlar

Yuvarlak çok reflektörlü far, güvenliği artırmak için maksimum miktarda ışık dağıtacak şekilde tasarlandı.

Yakıt Deposu

14,5 litrelik geniş kapasitesine rağmen yakıt deposu, hantallığa neden olmayan ergonomik bir formda tasarlandı. Depo üzerindeki imza niteliğindeki "S" işareti ise SUZUKI logosu ile değiştirildi.

Aerodinamik Sele

Yalnızca 785 mm ölçüsündeki aerodinamik sele, önden arkaya doğru neredeyse düz olarak tasarlanmasına rağmen sürücülere dik konumda, özellikle de sağlam bir ayak dayanağının gerekli olduğu ön tarafta, üstün bir konfor ve kavrama sağlıyor. Ek olarak, yükleri sabitlemek için bir bagaj çerçevesi de bulunuyor.

LED Stop Lambaları

Entegre ikiz LED kuyruk lambası ve stop lambası, kompakt ve ince bir yapıya sahiptir. Mükemmel görünürlük ve üst düzey dayanıklılık sağlayan yüksek performanslı LED'ler aynı zamanda keskin hatlı ve şık bir arka tasarım da oluşturuyor.

Egzoz Sistemi

SV650'nin hafif ve kompakt şekilde tasarlanan gelişmiş egzoz sistemi hem EURO 4 emisyon standartlarına uyum sağlıyor hem de mükemmel bir performans sunuyor.

Full LCD Gösterge Paneli

Çok işlevli LCD gösterge paneli vites konumu, dijital hız göstergesi ve devir göstergesinin yanı sıra kilometre sayacı, seyahat sayacı, ortalama/anlık yakıt tüketimi, sürüş menzili, saat, su sıcaklığı ve yakıt göstergelerini içeriyor. Arka plan ışığı tercihinize göre altı parlaklık seviyesinde ayarlanabiliyor.

Suzuki Kolay Marş Sistemi

Suzuki Kolay Marş Sistemi, motosikleti tek bir düğme ile çalıştırmak için marş motorunu hassas bir biçimde zamanlanmış önceden ayarlı bir aralıkta devreye sokuyor. Bilgisayarlı ECM durumu kontrol ederek marştan hemen sonra marş motorunu devre dışı bırakıyor.

Süspansiyon

Ön süspansiyon sisteminde dayanıklı 41 mm teleskopik ön çatallar kullanılırken arkada ise bağlantılı tipte bir süspansiyon bulunuyor. Bu iki bileşen bir araya geldiğinde SV650'nin süspansiyon sistemi, tutarlı bir sürüş kabiliyeti ve sportif bir performans sunuyor.

Beş Kollu Alüminyum Jantlar

Beş kollu alüminyum dökme jantlar sportif bir görünüm yaratıyor. Viraj dönme performansı ve düz yolda hız kararlılığı arasında mükemmel bir denge sağlamak için SV650'nin ön tekerleğinde Dunlop 120/70ZR17M/C radyal spor lastikler, arka tekerlekte ise 160/60ZR17M/C lastikler kullanılıyor.

Frenler ve ABS

ABS işlevine sahip 290 mm geniş çift ön disk ve 240 mm arka fren diski ile fren sistemi üstün bir frenleme performansı ve kontrol sağlıyor. Gelişmiş ABS teknolojisi ile kompakt tasarımı hafiflikle bir araya getiren SV650, motosikletin ağırlığını performanstan ödün vermeden hafifletmeye olanak tanıyor. Tekerlek dönüşlerini her dönüşte 50 kez izleyen ABS kontrol ünitesi, üst düzey frenleme ve denge kontrolü sağlamak için 100'den fazla ayrı sensör veri kriteri kullanıyor.

TEKNİK BİLGİ

Motor tipi

4 zamanlı, 2 silindirli, sıvı soğutmalı, DOHC

Motor hacmi

645 cm3 

Çap x strok

81,0 mm × 62,6 mm

Sıkıştırma oranı

11,2 : 1

Yakıt sistemi

Yakıt enjeksiyonu

Marş sistemi

Elektrikli

Yağlama sistemi

Islak karter

Şanzıman

6 ileri senkromeçli

Ateşleme sistemi

Elektronik ateşleme (Transistörlü)

Yakıt deposu kapasitesi

14,5 L

Yağ kapasitesi (yenileme)

3,0 L

Ön süspansiyon

Teleskopik, helezon yay, yağlı amortisör

Arka süspansiyon

Bağlantılı tip, helezon yay, yağlı amortisör, yay ön yükü ayarlanabilir

Ön frenler

Çift Disk / ABS

Arka fren

Disk / ABS

Ön lastik boyutu

120/70ZR17M/C (58W), iç lastiksiz

Arka lastik boyutu

160/60ZR17M/C (69W), iç lastiksiz

Birincil dişli oranı

2.088 (71 / 34)

Son dişli oranı

3.066 (46 / 15)

Toplam Uzunluk

2.140 mm

Toplam genişlik

760 mm

Toplam yükseklik

1.090 mm

Aks aralığı

1.445 mm

Yerden yükseklik

135 mm

Sele yüksekliği

785 mm

Yüksüz ağırlık

198 kg

GALERİ

AKSESUARLAR

FİYAT TEKLİFİ ALIN