RENKLER

SV 650X

Sınırsız Sürüş Keyfi

Café racer stiline sahip sportif bir motosikletle yola çıkmak istiyorsanız aradığınız her şeyi Suzuki SV650X'te bulacaksınız.

V-Twin motoru ile gücü ve çevikliği, klasik café racer görünümüyle bir araya getiren SV650X, hem şehir trafiğinde hem de zorlu yollarda dinamizm ve üst düzey sürüş keyfi vaadediyor.

Nereye park ederseniz edin, SV650X retro cazibesi, şık kanallı far gövdesi, çizgi dokulu selesi ve karartılmış sürücü ve yolcu ayak dayamalarıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

V-Twin Gücü Sokaklarda

1999 yılında, “V-Twin keyfini” yaşatmak üzere tasarlanan Suzuki SV650, kısa sürede dünya çapında motosiklet tutkunlarının gözdesi haline geldi ve bu çok yönlü motosiklet sadece şehir içi yollarda değil, aynı zamanda yarış pistlerinde de hızla boy gösterdi.

Suzuki V-Twin motorun kalibre edilmiş ateşleme aralıkları, kalp atışına benzeyen eşsiz bir ses ve lineer güç aktarımı sunuyor. Motorun geniş çaplı performansı sayesinde yerel V-Twin kupası yarışlarında SV650'ler günümüzde de start çizgisindeki yerlerini almaya devam ediyor. Oldukça yüksek performansa sahip olan bu motosiklet, şehrin sürüş koşullarına da kolayca ayak uyduruyor. Bu güç kaynağı ince tasarım ve hafif gövde ile birleştiğinde, performansı katlayabilecek bir sürüş deneyimi ortaya çıkıyor.

DONANIM

Opsiyonel Sis Lambaları

LED sis lambaları, SV650X'in yoğun karakterini ön plana çıkararak şık far gövdesiyle mükemmel bir uyum sağlıyor. Lambalar, yüksek parlaklıktaki LED ve üstün ışık dağıtım özellikleriyle öne çıkıyor.
SV650X ABS için özel olarak geliştirilen LED Sis Lambası seti, mevcut olan aksesuarlara ek olarak sunuluyor.

Şık Kanallı Far Gövdesi

Şık bir far gövdesi ile donatılan yuvarlak biçimli çok reflektörlü farın kenarlarındaki kanallar, eski yarış stilini anımsatarak SV650X'in karakterini vurguluyor.

Suzuki Kolay Marş Sistemi

Suzuki Kolay Marş Sistemi, motosikleti tek bir düğme ile çalıştırmak için marş motorunu hassas bir biçimde zamanlanmış önceden ayarlı bir aralıkta devreye sokuyor. Bilgisayarlı ECM durumu kontrol ederek marştan hemen sonra marş motorunu devre dışı bırakıyor.

Yakıt Deposu

Depo üzerindeki imza niteliğindeki "S" işareti SUZUKI logosu ile değiştiriliyor ve tasarım belirgin bir retro görünüm sunuyor. Bunun yanı sıra depo kapasitesi 13,8 lt'den 14,5 lt'ye yükseliyor. Bu gelişme, SV650X'in mükemmel yakıt verimliliği ile birleştiğinde sürüş menzilini önemli ölçüde artırıyor.

Suzuki V-Twin Teknolojisi

Ritim:
Düzensiz ateşleme aralıklarının sağladığı atım, sürüş keyfine katkıda bulunuyor.

Güç:
V-Twin motor, düşük devirlerde önemli ölçüde tork ve daha yüksek devir aralığında güç atağı sağlıyor. Motorun bu iki karakter özelliği bir araya gelerek birbirini kusursuz şekilde tamamlıyor.

Kontrol edilebilirlik:
Kolay kontrol sağlayan akıcı güç çıkışı, sürüşten bağımsız olarak istediğiniz zaman istediğiniz motor gücünü elde edeceğiniz anlamına geliyor.

Lastikler

SV650X'te Dunlop Roadsmart III lastikleri kullanılıyor. Islak zeminde olağanüstü sağlam bir tutuş performansına sahip Roadsmart III lastikler kendinden emin bir sürüşü garanti ediyor.

Çizgi Dokulu Sele

Retro bir görünüm ve his veren dar, aerodinamik sele, sportif bir sürüş pozisyonunda dahi sürücünün yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan yumuşak bir yastıklama sistemi içeriyor.

TEKNİK BİLGİ

Motor tipi

4 zamanlı, 2 silindirli, sıvı soğutmalı, DOHC

Motor hacmi

645 cm3  

Çap x strok

81,0 mm × 62,6 mm

Sıkıştırma oranı

11,2 : 1

Yakıt sistemi

Yakıt enjeksiyonu

Marş sistemi

Elektrikli

Yağlama sistemi

Islak karter

Şanzıman

6 ileri senkromeçli

Ateşleme sistemi

Elektronik ateşleme (Transistörlü)

Yakıt deposu kapasitesi

14,5 L

Yağ kapasitesi (yenileme)

3,0 L

Ön süspansiyon

Teleskopik, helezon yay, yağlı amortisör, yay ön yükü ayarlanabilir

Arka süspansiyon

Bağlantılı tip, helezon yay, yağlı amortisör, yay ön yükü ayarlanabilir

Ön frenler

Çift Disk / ABS

Arka fren

Disk / ABS

Ön lastik boyutu

120/70ZR17M/C (58W), iç lastiksiz

Arka lastik boyutu

160/60ZR17M/C (69W), iç lastiksiz

Birincil dişli oranı

2.088 (71/34)

Son dişli oranı

3.066 (46/15)

Toplam Uzunluk

2.140 mm

Toplam genişlik

730 mm

Toplam yükseklik

1.090 mm

Aks aralığı

1.445 mm

Yerden yükseklik

135 mm

Sele yüksekliği

790 mm

Yüksüz ağırlık

198 kg

GALERİ

VİDEOLAR

AKSESUARLAR

FİYAT TEKLİFİ ALIN