WAY OF LIFE

Benim Hayatım, Benim Suzuki’m

Suzuki otomobil üretmez. Günlük yaşantımızı daha güzel ve daha aydınlık hale getiren fikirler yaratır. Suzuki sadece tek bir kuralı izler; her bir günü en iyi yararlı şekilde geçirmeyi.. Suzuki, her bir bireye özel şekilde birbirinden benzersiz önerilerde bulunur.

Her yerde, herkes için heyecan!

Suzuki, teknolojide güvenlik ile keyfi bir arada yaşatmayı amaçlayarak daima benzersiz ve eğlenceli özelliklere sahip otomobiller üretir. Her yaştan tüm otomobil kullanıcılarımız için sürüş keyfi yaratmayı amaçlar. Gelecekte Suzuki'nin öngördüğü liderlik rolünde oynayanlar sizden başkası değildir.

Biz Suzuki olarak, her bir bireyin gününü daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmeyi amaçlıyoruz. Günlük yaşamı daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek istiyoruz.

Suzuki, insanı ön plana çıkarmaya ve onu bir öncü yapmaya kararlıdır. Bu bağlamda, trafik kazaların meydana gelmesini önleyen ileri teknolojileri geliştirmek için durmaksızın çalışır.

Suzuki, herkesi gülümseten otomobilleri üretmeye devam ediyor.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Suzuki’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz