Address 125

Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 12 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

RENKLER

Address 125

Klasik görünüm, modern teknoloji

Yeni Address 125 klasik hatlarıyla, şehir içindeki hareket özgürlüğünüze şık bir görünüm kazandıracak. Modern teknolojileriyle günlük hayat içindeki ulaşım ihtiyacınızı tarz sahibi bir dokunuşla çözen Address 125 ile kentin tadını çıkarın.

Görünüm

Address 125, pratik olduğu kadar iyi bir görünüme sahip. Kentin sokaklarında dolaşırken Address 125’in klasik çizgileriyle dikkat çekeceksiniz.

Kolaylık

Hayatınızı kolaylaştıracak birçok detay Address 125’te. İster işe gidin, ister alışverişe. Address 125 sizin için her şeyi kolaylaştıracak.

Güvenlik

Address 125’in güvenlik özellikleri sayesinde hem siz, hem de motorunuz daima güvende.

DONANIM

Suzuki Eco Performance Motor

Yakıt tüketimi ve performansı mükemmel bir şekilde dengeleyen Suzuki Eco Performance motor, Address 125’in kalbinde yer alıyor. 100 kilometreyi sadece 1,9 litre* yakıtla gitmenizi sağlayacak bu motorun bakımı, sade tasarımı sayesinde olukça kolay. Address 125, ürettiği yüksek tork ile performans sorunu yaşamamanızı sağlayacak. Suzuki Eco Performance motor sayesinde pratiklikle ve güce aynı anda sahip olacaksınız.

*Yakıt tüketimi yol koşulları sürücünün kullanım tarzına göre değişiklik gösterebilir.

LED Aydınlatmalar

Krom kaplamalı bir yuva içine yerleştirilmiş, düşük güç tüketimli LED aydınlatmaları sayesinde en karanlık sokaklarda bile Address 125’le yol almanız sorun değil. Ön LED aydınlatması yanı sıra, arka lamba ve sinyallerinin ampul olması trafikteki görünürlüğünüzü artıracak.

Konforlu Sele

Address 125’in klasik hatlara sahip selesi, sürüş ergonomisine uygun tasarımıyla motosikletin estetiğini tamamlarken sürücüye hem de yolcuya üstün bir sürüş konforu sunuyor. Maksimum konfor için optimal yumuşaklıkta olan selenin özenle şekillendirilmiş olması sayesinde de trafikte durduğunuzda ayaklarınız kolaylıkla yere basacak.

Kuyruk Bölümüne Konumlandırılmış Benzin Deposu Kapağı

Address 125’in kuyruk bölümüne yerleştirilmiş benzin deposu kapağı sadece kullanım kolaylığı sağlamıyor, aynı zamanda motosikletin klasik görünümünü tamamlıyor. Kapağın bu şekilde konumlandırılması sayesinde seleyi açmadan benzin dolumu yapmanız mümkün.

Klasik Görünümlü Modern Gösterge Paneli

Analog hız gösterge paneli Address 125’in klasik görünümünü tamamlarken panel üstünde yer alan dijital bölmede de benzin seviyesi, saat, voltaj, odometre ve tripmetre verileri kolaylıkla görüntülenebiliyor. Hız göstergesinin çevresine yerleştirilmiş Suzuki Eco Drive ışıklandırılması da motosikletinizi ekonomik bir şekilde kullanmanız için size yardımcı oluyor.

Geniş Sele Altı Bagaj Hacmi ve Kancalar

21,8 litre hacmiyle Address 125 geniş bir sele altı bagaj hacmine sahip. Ancak motosikletin taşıma kapasitesi sadece sele altı bagajla kısıtlı değil. Motosikletin üstünde yer alan iki güvenli taşıma halkasıyla hızlı bir şekilde ulaşmanız gereken alışveriş poşetlerinizi kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Pratik Ön Bölmeler

Sürücünün önünde yer alan iki bölme Address 125’in kullanım kolaylığını artırıyor. Sol tarafta yer alan kapalı bölmeye geniş ekranlı bir telefon sığarken, sağ taraftaki açık bölme 500ml hacminde standart bir su şişesini ya da hızlıca ulaşmanız gereken eşyalarınızı alabilecek kapasitede.

USB Şarj Soketi

Sürücünün sol ön tarafındaki kapalı bölmenin için yer alan 2A gücündeki USB şarj soketi sayesinde yolculuk esnasında telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Mavi LED aydınlatması sayesinde de gece karanlığında bile şarj soketinin yerini bulmanız hiç zor değil.

Kombine Fren Sistemi

Address 125’in kombine fren sistemi fren gücünü ön ve arka fren arasında dengeli bir şekilde dağıtarak motosikletin güvenli bir şekilde durmasını sağlıyor. Önde 190 milimetre çapında disk frene, arkada ise 120 milimetre çapında kampana frene sahip olan Address 125’in gidişi kadar duruşu da iyi.

Hırsızlık Önleme Sistemi

Motosikletin anahtarına kodlanan manyetik anahtar deliği kapama sistemiyle Addess 125, park halindeyken güvende. Ayrıca anahtar kontak deliğindeyken sele altı bagajın açılmasını sağlayan sistem sayesinde de Address 125, pratik bir kullanım sunuyor.

TEKNİK BİLGİ

Motor tipi

4 zamanlı, 1 silindir, hava soğutmalı, SOHC

Çap x strok

52,5 mm x 57,4 mm (2,1 inç x 2,3 inç)

Motor hacmi

124 cm3 (7,6 cu. inç)

Maksimum Tork

10 Nm / 5000 min-1

Maksimum Güç

6,4 kW / 6750 min-1 (8,7 PS)

Kompresyon oranı

10,3 : 1

Yakıt sistemi

Yakıt enjeksiyon

Marş sistemi

Elektrik + Ayak Marşı

Yağlama sistemi

Karterli yağlama

Şanzıman

CVT

Ateşleme sistemi

Elektronik marş

Yakıt deposu kapasitesi

5,0 L (1,3 /1,1 US/Imp gal)

Yağ kapasitesi (bakım)

0,8 L (0,2/0,2 US/lmp qt)

Yakıt Tüketimi

1,9 l/100km

CO2 (g/km)

44

Ön süspansiyon

Teleskopik, helezon yay, yağlı

Arka süspansiyon

Teleskopik, helezon yay, yağlı

Ön frenler

Disk,

Arka fren

Kampana

Toplam Uzunluk

1,825 mm (71,9 inç)

Toplam genişlik

690 mm (27,2 inç)

Toplam yükseklik

1,160 mm (45,7 inç)

Dingil mesafesi

1,265 mm (49,8 inç)

Yerden yükseklik

160 mm (6,3 inç)

Sele yüksekliği

770 mm (30,3 inç)

Yüksüz ağırlık

105 kg (231,5 lbs)

Ön lastik büyüklüğü

90/90-12, iç lastiksiz

Arka lastik büyüklüğü

90-100-10, iç lastiksiz

Kaster açısı / iz açıklığı

26° 30" / 89 mm (3,5 inç)

VİDEOLAR

AKSESUARLAR

FİYAT TEKLİFİ ALIN