Avenis 125

Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 12 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

RENKLER

Yeni Avenis 125

Dikkat çekici ve pratik

Keskin çizgileriyle dikkat çekici bir görünüme sahip olan yeni Avenis 125, şehir içi ulaşımı sıkıcı olmaktan çıkarıyor. İster işlerinizi halledin, ister şehri keşfedin. Nasıl isterseniz…

Görünüm

Avenis 125’te kullanım kolaylığıyla iyi bir görünüm bir arada. Siz Avenis 125’te şehirdeki işlerinizi hallederken, gözler üstünüzde olacak.

Kolaylık

Avenis 125’le günlük hayatınız çok daha kolay. Şehir içindeki hayatınızı kolaylaştıracak bir çok detayla gerçek bir ulaşım çözümü olan Avenis 125, hayat kalitenizi yükseltecek.

Güvenlik

Avenis 125’in güvenlik özellikleri sayesinde hem seyir halinde hem de park halinde siz ve motosikletiniz güvendesiniz.

DONANIM

Suzuki Eco Performance Motor

Euro 5 emisyon standartlarına göre tasarlanmış ve 100 kilometrede sadece 1,9 litre yakıt tüketen* Suzuki Eco Performance motor Avenis 125’in şehir içinde hem ekonomik hem de eğlenceli bir ulaşım alternatifi olmasının en önemli nedeni. Ürettiği yüksek torkla, trafiğin en yoğun olduğu yollarda bile sorunsuz bir şekilde ilerlemenizi sağlayan bu motor, akıllıca tasarlanmış sade yapısı sayesinde de oldukça güvenilir.

*Yakıt tüketimi yol koşulları sürücünün kullanım tarzına göre değişiklik gösterebilir.

LED Aydınlatmalar

Avenis 125, düşük güç tüketimine sahip olan LED aydınlatmalarıyla daha iyi bir görünüme sahip. Üstte üç adet LED ile aydınlatılan kısa huzmeli far ve altta iki adet LED’e sahip uzun huzmeli farla en karanlık sokaklarda bile yolunuz aydınlık. Gidon hizasına yerleştirilmiş LED sinyal lambalarıyla da Avenis 125’te, trafik içinde görünürlüğünüz artıyor.

Sportif Sele

Avenis 125, özenle tasarlanmış selesiyle konforu ve şıklı birleştiriyor. İdeal yumuşaklıktaki bu sele, şehir içindeki yolculuklarınızda maksimum konforu sağlarken, kırmızı dikiş çizgileriyle de farklı bir hava kazanıyor. Sürüş ergonomisini iyileştirmek için dikkatlice şekillendirilmiş ve kaydırmaz yüzeyi sayesinde motosiklete çok daha rahat tutunacağınız bu sele sayesinde sürüşleriniz çok daha konforlu olacak.

Çarpıcı Egzoz Tasarımı

Katalitik konvertörü ile Avenis 125’in Euro 5 standartlarına uygun olmasını sağlayan egzoz, mükemmel ısı yalıtımıyla da kullanım kolaylığı sunuyor. Bu egzoz tasarımı, keskin çizgileriyle de oldukça dikkat çekici.

Dijital Gösterge Paneli

Her türlü ışık koşulunda mükemmel bir şekilde görünen tam dijital gösterge paneli sayesinde, motosikletinizin kontrolü tamamen sizde. Gösterge panelindeki Suzuki Eco Drive işareti sayesinde, motosikletinizden gelen gerçek zamanlı geri dönüş ile sürüşünüzü daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Geniş Sele Altı Bagaj Hacmi ve Kancalar

21,5 litre hacmiyle Avenis 125 geniş bir sele altı bagaj kapasitesi sunuyor. Ancak motosikletin taşıma kapasitesi sadece sele altı bagajla kısıtlı değil. Motosiklet üstünde yer alan iki kanca sayesinde de hızlıca erişmeniz gereken alışveriş poşetlerini kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Pratik Bölmeler

Sürücünün sol tarafında yer alan kapalı bölme, büyük ekranlı bir telefonun sığacağı kadar geniş. Sağ taraftaki kolay ulaşılabilen açık bölmede de 500ml’lik bir su şişesi ve hızlıca ulaşmanız gereken diğer eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

USB Şarj Soketi

Sürücünün sol tarafındaki kapalı kompartıman içinde yer alan 2A gücündeki USB çıkışı sayesinde başka herhangi bir dönüştürücüye ihtiyacınız olmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. USB çıkışının LED aydınlatması sayesinde de gece karanlığında bile USB şarj bağlantısını kolay bir şekilde yapmanız mümkün.

Kombine Fren Sistemi

Önde 190 milimetre çapında disk ve arka da 120 milimetre çapında kampana frenle Avenis 125’in gidişi kadar duruşu da iyi. Suzuki’nin fren gücünü ön ve arka frene dengeli bir şekilde dağıtan kombine fren sistemi sayesinde siz fren manetini çektiğinizde hem ön hem de arka fren aktive oluyor.

Hırsızlık Önleme Sistemi

Anahtarınıza kodlanmış manyetik anahtar deliği kapama sistemi sayesinde siz motosikletinizden uzak olduğunuzda motosikletinizin anahtar deliği kapanıyor. Ayrıca kontak anahtarı motosikletin üstündeyken sele altı bagajın kolaylıkla açılmasını sağlayan bir sistem Avenis 125’te mevcut.

Arka Fren Kilidi

Arka fren maneti üstünde yer alan kilit sayesinde Avenis 125 park halindeyken bulunduğu konumda güvenli bir şekilde sabit kalıyor.

TEKNİK BİLGİ

Motor tipi

4 zamanlı, 1 silindir, hava soğutmalı, SOHC

Çap x strok

52,5 mm x 57,4 mm (2,1 inç x 2,3 inç)

Motor hacmi

124 cm3 (7,6 cu. inç)

Maksimum Tork

10 Nm / 5000 min-1

Maksimum Güç

6,4 kW / 6750 min-1 (8,7 PS)

Kompresyon oranı

10,3 : 1

Yakıt sistemi

Yakıt enjeksiyon

Marş sistemi

Elektrik + Ayak Marşı

Yağlama sistemi

Karterli yağlama

Şanzıman

CVT

Ateşleme sistemi

Elektronik marş

Yakıt deposu kapasitesi

5,2 L (1,4 /1,1 US/Imp gal)

Yağ kapasitesi (bakım)

0,8 L (0,2/0,2 US/lmp qt)

Yakıt Tüketimi

1,9 l/100km

CO2 (g/km)

44

Ön süspansiyon

Teleskopik, helezon yay, yağlı

Arka süspansiyon

Teleskopik, helezon yay, yağlı

Ön frenler

Disk,

Arka fren

Kampana

Toplam Uzunluk

1,895 mm (74,6 inç)

Toplam genişlik

710 mm (28,0 inç)

Toplam yükseklik

1,175 mm (46,3 inç)

Dingil mesafesi

1,265 mm (49,8 inç)

Yerden yükseklik

160 mm (6,3 inç)

Sele yüksekliği

780 mm (30,7 inç)

Yüksüz ağırlık

107 kg (235,9 lbs)

Ön lastik büyüklüğü

90/90-12, iç lastiksiz

Arka lastik büyüklüğü

90-100-10, iç lastiksiz

Kaster açısı / iz açıklığı

26° 30" / 89 mm (3,5 inç)

VİDEOLAR

AKSESUARLAR

FİYAT TEKLİFİ ALIN