Burgman Street 125EX

Ürün bedelinin %80'ine kadar kredi kartına vade farksız 10 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

RENKLER

Burgman Street 125EX

Lüks Bir Kompakt Scooter Deneyimi

Kompakt scooter sınıfında yeni bir deneyime hazır olun. Performans, konfor, yüksek manevra kabiliyeti ve yakıt ekonomisinin mükemmel bileşimi BURGMAN STREET 125EX; sürüden ayrılmanızı sağlayacak. Göze çarpan tasarımıyla zarafeti yollara taşıyan BURGMAN STREET 125EX, gelişmiş teknik özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştırmaya geliyor. Kentin caddelerinde fark edilmeye hazır olun!

Ayrıcalıklı Tasarım

BURGMAN STREET 125EX’i diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, göze çarpan tasarımı. Scooter kategorisinde yeni bir bakış açısı getiren BURGMAN ailesinin bir üyesi olan BURGMAN STREET 125EX, kompakt bir scooter’ın tüm avantajlarını işlevselliğin ön plana çıktığı zarif bir tasarımla sunuyor.

Yüksek Performanslı ve Verimli Bir Motor

Suzuki Eco Performance Alpha motor teknolojisi ilk kez BURGMAN STREET 125EX’te kullanılıyor. Yakıt tüketiminde yüksek verimliliği odak noktasına alan bu teknoloji sayesinde BURGMAN STREET 125EX, bir litre yakıtla tam 52.6 kilometre yol alabiliyor. Engine Auto Stop-Start teknolojisi trafik ışıklarında motoru kapatarak yakıt israfının önüne geçiyor. Bu özelliği destekleyen Silent Starter System teknolojisi de motorun sessiz ve hızlı bir şekilde yeniden başlamasını sağlıyor.

Hayatınızı Kolaylaştıran Özellikler

BURGMAN STREET 125EX, kullanım pratikliğini artıran özellikleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. 21.5 litre hacmindeki sele altı bagajında alışveriş poşetlerinizi ya da yağmur ekipmanlarınızı taşımanız mümkün. Sol tarafta yer alan bölme, büyük ekranlı bir cep telefonunu alacak kadar geniş bir hacme sahip. Bu bölmede aynı zamanda 2A USB çıkışı da bulunuyor. Sağ taraftaki bölmeye de 500ml hacminde bir şişe yerleştirmeniz mümkün.

LED Farlar ve Kolay Okunabilen Gösterge Paneli

BURGMAN STREET 125EX’in görünümü LED far ve stop lambalarıyla tamamlanıyor. Düşük güç tüketmesine rağmen yüksek aydınlatma sağlayan farlar, standart halojen farlara göre çok daha uzun ömürlü. Arka taraftaki sinyal lambalarıyla entegre stop lambası, BURGMAN STREET 125EX’in kuyruk tasarımındaki zarafeti tamamlıyor.

Konforlu ve Güvenli Şasi Tasarımı

BURGMAN STREET 125EX, şehir içinde yüksek performanslı, konforlu ve güvenli bir sürüş için tasarlandı. Ön ve arka süspansiyon cadde koşullarında yol tutuşu maksimum düzeye çıkarırken kombine fren sistemi hem ön hem de arka frene güç uygulayarak etkili bir durma kuvveti sağlıyor. Maksimum konforu sağlayan uzun sele ve geniş ayak koyma bölümü konforlu yolculuklar için ideal. 5.5 litre hacmindeki yakıt deposuyla yaklaşık 289 kilometre yol alabilen BURGMAN STREET 125EX ile benzin istasyonunu ziyaret etme sıklığınız azalacak.

DONANIM

Sinyallere entegre stop lambaları

Sinyallere entegre edilmiş LED stop lambaları, BURGMAN STREET 125EX’in kuyruk tasarımına zarif bir görünüm kazandırıyor.

Suzuki Eco Performance Alpha Motor

Yakıt verimliliği ve performans odaklı tasarlanan Suzuki Eco Performance Alpha motor, ilk defa BURGMAN STREET 125EX’te kullanıldı.

Geniş sele alt bagaj

21.5 litre hacme sahip olan sele altı bagajı günlük alışverişinizi ya da yağmur ekipmanlarınızı taşımanız için yeterli hacme sahip.

Kombine Fren Sistemi

Hem ön hem de arka frene dengeli bir şekilde güç uygulanarak etkin bir frenleme sağlanır.

LED Farlar

Düşük güç tüketimli LED farlar daha iyi bir aydınlatma ve görünüm sunar.

Ön Kompartımanlar

Dizlerin önünde yer alan kompartımanlar cep telefonu ve su şişesi gibi küçük eşyaları taşımanızı kolaylaştırır. Sol bölmede USB çıkışı bulunur.

TEKNİK BİLGİ

Motor tipi

4 zamanlı, 1 silindirli, hava soğutmalı, SOHC

Çap x strok

52.5 mm x 57.4 mm

Motor hacmi

124 cm3

Maksimum Tork

10 Nm / 5000 min-1

Maksimum Güç

6,3 kW / 6500 min-1 (8,6 PS)

Sıkıştırma oranı

10.3 : 1

Yakıt sistemi

Yakıt enjeksiyonu

Başlatma sistemi:

Elektrik + Kick Starter

Yağlama sistemi

Islak

Şanzıman

CVT

Ateşleme sistemi

Elektronik ateşleme

Yakıt deposu kapasitesi

5.5 L

Yağ kapasitesi (Tam bakım)

0.8 L

Yakıt Tüketimi

1,9 l/100km

CO2 (g/km)

44

Ön süspansiyon

Teleskopik, coil spring, yağ süzgeçli

Arka süspansiyon

Swingarm tipi, coil spring, yağ süzgeçli

Eğim / Trail

26°40' / 90 mm (3.5 in.),

Ön fren

Disk

Arka fren

Kampana

Ön lastik boyutu

90/90-12, tubeless

Arka lastik boyutu

100/80-12, tubeless

Genel uzunluk

1.905 mm

Genişlik

700 mm

Yükseklik

1.140 mm

Aks aralığı

1.290 mm

Yerden yükseklik

160 mm

Koltuk yüksekliği

780 mm

Ağırlık

112 kg

GALERİ

VİDEOLAR

AKSESUARLAR

FİYAT TEKLİFİ ALIN