GARANTİ KOŞULLARI

YENİ MOTOSİKLET GARANTİSİ

SUZUKI motosiklet için garanti, aşağıdaki koşul ve sınırlamalar dâhilinde geçerliliğini korur.

Koşullar

1. Suzuki motosikletleri, montaj ve üretim hatalarına bağlı olarak 2 yıl veya 30.000 km (hangisi daha önce dolarsa) garanti kapsamındadır. (Ömürlü parçalar ve periyodik bakım ücretleri hariç)

Mekanik garanti süresince, motosikletin malzeme ya da işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda değişimi yapılacak parça ve/veya işçilikleri garanti kapsamında değerlendirilecektir.

Boya ve paslanmazlık garantisi 2 yıl veya 30.000 km’dir (hangisi daha önce dolarsa).

2. Kullanım kılavuzunda belirtilen periyodik bakımların zamanında yapılması halinde geçerlidir. Diğer tüm hususlar Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun, motosikletin Kullanım Kılavuzu ve Garanti Kitabında yapılan açıklamalar kapsamındadır.

Motosikletin garanti kapsamı dışında kalacağı durumlar;

Garanti süresinin sona ermesi,

Periyodik Bakımlarının eksik olması,

Sürücünün hatalı kullanımı sonucu meydana gelen aşınma ve bozulma,

Motosiklet üzerinde yapılmış olan orjinal olmayan her türlü modifikasyonlar sonucu oluşan arızalar,

Çalınma sonucu oluşan hasarlar,

Hatalı / Kirli yakıt kullanımı ya da yakıt bitimi,

Ömürlü parçalardan kaynaklanan sorunlar,

FİYAT TEKLİFİ ALIN

6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Suzuki’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz