:
:
:

Suzuki Experience Day Kayıtları
23 Mayıs Perşembe günü açılacaktır.

Suzuki Tecrübesine Hazır Olun!

Suzuki’lerle geçecek harika bir gün sizi bekliyor! 1 Haziran’da Şile, Ela Cafe’de düzenleyeceğimiz Suzuki Experince Day’de yepyeni Suzuki modellerini test etme fırsatını bulacaksınız. Motosiklet tutkusuyla dolu bu özel günde, küçük sürprizler de sizi bekliyor!

Farklı Karakterler, Aynı Ruh

Suzuki Experience Day’de farklı karakterlere sahip ancak aynı ruhu paylaşan Suzuki’leri test etme şansınız olacak. GSX–S1000GX, GSX-S1000, GSX–S1000GT, GSX-8S, GSX-8R ve V-Strom 800DE Suzuki Experience Day’de sizi bekliyor!

GSX-8R

Yüksek performanslı bir motor ve mükemmel aerodinamik tasarım. GSX-8R, adrenalini estetikle buluşturuyor.

GSX–S1000GX

Suzuki’nin ilk elektronik süspansiyonlu modeli GSX–S1000GX, heyecan verici motoru ve gelişmiş elektronik donanımlarıyla sport touring segmentini yeniden tanımlıyor.

GSX-S1000

Şehrin caddelerine hakimiyetini kurmak isteyenler için naked kategorisinde bir referans noktası olan GSX-S1000 hem performansı hem de estetik görünümüyle dikkat çekiyor.

GSX–S1000GT

Uzun yolculuklar GSX–S1000GT ile çok daha eğlenceli! Spor motosiklet performansını touring konforuyla buluşturan GSX–S1000GT, hem maceracı hem de sportif.

GSX-8S

Eski zamanların sokak savaşçısı ruhu geri döndü! GSX-8S, Suzuki imzasıyla streetfighter kategorisini yeniden ateşliyor. GSX-8S ile şehrin caddeleri sizin!

V-Strom 800 DE

Hem asfaltta hem de arazide macerasının efendisi olmaya hazır olun! Orta segment macera motosikletlerinin yeni referans noktası V-Strom 800DE ile her yolculuk heyecan verici.

Etkinlik Günü

Sizin için sadece en yeni Suzuki’leri deneyimleyeceğiniz bir gün değil, keyifle zaman geçirebileceğiniz ve sizin gibi Suzuki tutkunu yeni dostlarla tanışacağınız bir gün tasarladık.

 • Etkinliğimiz Şile Yeşilvadi’de bulunan Ela cafe’de gerçekleşecek.
 • Deneyimlemek istediğiniz Suzuki’leri açık alanlarda test etme şansınız olacak.
 • Suzuki’lerin tüm özelliklerini test edebilmeniz için tasarlanmış trafiğe açık parkurda, rehberler eşliğinde yaklaşık 30 dakikalık bir sürüş yapabileceksiniz.
 • Etkinlik boyunca ikramlarımız olacak.
 • Acil durumlar için gerekli olan önemler etkinlik boyunca hazır olacak.

Etkinlik Partneri
Ekip Akademi

Suzuki Experience Day, Türkiye’nin önde gelen motosiklet eğitimi kurumlarından Ekip Akademi’nin uzman kadrosunun rehberliği ve organizasyonunda gerçekleşecek.

Önemli Bilgiler ve Kriterler

Bu etkinlikte yer alabilmek için aşağıdaki kriterlere eksiksiz uymanız gerekmektedir. Kriterlere uymayan motosiklet kullanıcıları test sürüşü gerçekleştiremeyecektir.

Ekipmanlar:

 • Fullface Kask
 • Tam korumalı Ceket ve Tam Korumalı Pantolon veya Tulum
 • Korumalı Motosiklet Eldiveni
 • Korumalı Motosiklet Botu

Kriterler:

 • Tam Korumalı Ekipman
 • Asgari 2 Yıllık Motosiklet Ehliyeti

FİYAT TEKLİFİ ALIN