ECSTAR NEDİR?

1980'lerde SUZUKI, Japon iç pazarında araçlarından en yüksek performansı elde etmek için motor yağları geliştirmeye başladı ve bu motor yağlarının adı "Ecstar" olarak ortaya çıktı.

Ürünlerimize yönelik beklentiler geliştikçe, ürün performansını artırmak için dayanıklılık ve çevrenin korunmasına da verdiğimiz önem artmaya başladı. Uzun geçmişi, özverili mühendisliği ve geliştirdiğimiz yüksek teknoloji ile, bu gereksinimleri karşılamak ve aşmak için ECSTAR’ı yeniden formüle ettik.

2015 yılında ECSTAR, SUZUKI Genuine Oil & Chemical'ın global markası olarak piyasaya sürüldü. En iyi performansı geliştirme amacıyla ortaya çıkan ECSTAR, size gerçek bir SUZUKI deneyimi yaşatacak.

SON TEKNOLOJİ FORMÜL

ECSTAR, Suzuki’nin çevreyi koruma misyonu ile üretmiş olduğu, çevre dostu bir üründür. Yüksek performanslı sentetik baz yağ katkılarının karışımı, ESCTAR'ın sürtünme özelliklerinde normal motor yağına göre üstünlük sağlar. Böylece yüksek yakıt verimliliği sağlarken, motorunuzu da korur.

ECSTAR’IN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yakıt Tasarrufu

Orijinal formül, yüksek performans sağlar ve Suzuki motorları için en zorlu yakıt ekonomisi standartlarını karşılar.

Olağanüstü Motor Koruması

Yenilikçi yağlama teknolojisi, soğuk iklimlerde motoru çalıştırırken en üst düzey motor korumasını sağlayan termal kararlılığa ulaşır.

Daha Uzun Kullanım Ömrü için Temiz Motor

Temizleme performansı, tortu ve tortu oluşumunu önleyerek motor ömrünü uzatır. 

SUZUKI OTOMOBİLLER İÇİN ECSTAR

ORİJİNAL FORMÜL

ECSTAR, küresel çevreyi koruma misyonu ile üretilmiş çevre dostu motor yağıdır. Orijinal formülasyon, yüksek performans yaratır ve Suzuki motorları için en yüksek yakıt ekonomisi standartlarını karşılar.

Yüksek performanslı sentetik baz yağ katkı maddelerinin karışımı, ECSTAR’ın sürtünme özellikleri, motor temizleme özelliği ve termastabilite açısından diğer motor yağlarına göre üstünlük sağlar. Böylece ECSTAR, dikkat çekici yakıt verimliliği sağlarken motorunuzu korur.

SINIFLANDIRMA

ECSTAR motor yağları, aracınızdan maksimum performans alabilmenizi sağlar.
Ürün yelpazemiz tüm Suzuki kullanıcıları için 2 farklı viskoziteden oluşur;

1) 5W30; benzinli araçların optimum performansı için tasarlanırken,

2) 0W20; hibrit araçların performansını, yakıt ekonomisi ile dengelemek isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

DEĞİŞİM SIKLIĞI

15.000 km veya 1 yıl (hangisi önce dolarsa*)

*Aracınızı uzun mesafe kullanmasanız bile, motor yağı zamanla bozulur. Yağı bir sonraki aralıkta (hangisi önce gelirse) değiştirmenizi öneririz.

AMAÇ ve İŞLEV

Motorun içerisindeki bir çok bileşen, dönme ve ileri hareketleri tekrarlar. Motor yağı, optimum performansı sağlamak için bu bileşenleri yağlar.

Yağ, motoru soğutur ve iç yapıyı temizleyerek korur. Motor yağı, yağın bozulmadan değiştirilmesi için haftada bir veya depo her doldurulduğunda kontrol edilmelidir.

FİYAT TEKLİFİ ALIN