Swift

Swift, başarılı Suzuki tasarımının en iyi örneği olarak öne çıkıyor.

1983 yılındaki ilk model, o yıllarda şehirli gençlerin isteklerini karışıyordu. Her park yerine sığan kıvrak bir otomobil olmasının yanı sıra, eğlenceli olan her şey için bolca yaşama alanı sunuyordu.

En güncel Swift nesli de gerçek bir başarı. Sadece pratik olmakla kalmayan Swift, görsel olarak da bakışları üzerine çekmeyi başarıyor. Net ve güçlü dış tasarımı henüz ilk göz temasında sizi yola çıkmaya ve şehir hayatının tadını çıkarmaya davet ediyor. Çekici tasarım şaşırtıcı derecede geniş bir iç mekan ile devam ediyor. Yani; konfor net çizgilerle buluşuyor.

Swift Hibrit ile ilgili Detaylı Bilgi için Tıklayın

VITARA

Vitara, Avrupa metropollerinin sokakları dışında farklı yol koşullarında da özgür olmak isteyenler için geliştirildi. Ortaya ise kentsel alanlarda hareket özgürlüğünü hiçbir şekilde kısıtlamayan arazi becerilerine sahip bir SUV çıktı.

Vitara uzunluk ve genişlik açısından geleneksel orta sınıftaki bazı araçlara göre avantajlar sunuyor. Öte yandan, tasarım konsepti orta sınıfa göre çok daha zarif bir otomobil. Her bir çizgi, her bir gövde orantısı birbiriyle uyumlu genel bir tablo oluşturuyor.

Vitara Hibrit ile ilgili Detaylı Bilgi için Tıklayın

S-Cross

S-cross; çarpıcı bir radyatör ızgarası, etrafını saran gündüz farları ve LED farlar ile göz alıcı bir ışık tasarımı ile sizi karşılıyor.

Belirgin krom çıta, marka amblemini daha da vurgularken, tavan hattı sportif ve aerodinamik bir şekilde alçalıyor. Aynı zamanda arka lambaların akıllı tasarımı ile S-Cross; genişliği ve SUV görünümü ile ön plana çıkıyor.

S-Cross Hibrit ile ilgili Detaylı Bilgi için Tıklayın

FİYAT TEKLİFİ ALIN