Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi, günlük kullanım kolaylığı ve tasarımındaki özgür ruh ile: Suzuki’de sizi her an heyecanlandıran otomobiller bulacaksınız.
Suzuki ‘Way of Life!’ ruhunu deneyimleyin.

WAY OF LIFE

Suzuki, günlük yaşamı kolaylaştıran birçok akıllı çözüm sunuluyor. Farklı yaşam tarzlarına hitap eden modelleriyle Suzuki ‘Way of Life!’ ruhunu deneyimleyin.

Günlük yaşamı kolaylaştıran otomobiller

Suzuki olarak benimsediğimiz kalite, sportiflik ve takım ruhu gibi değerler, bizlerin yanı sıra otomobi kullanıcılarımızı da heyecanlandırıyor. Marka olarak müşterilerilerimize, günlük hayatlarını kolaylaştıran, pratik ve kompakt otomobiller sunuyoruz.

Hayatın merkezinde!

Suzuki ‘Way of Life!’, her daim hayatın merkezinde olmak ve her zaman hayatın nabzını tutmak anlamına geliyor. Otomobillerimizi geliştirirken, her zaman insanların günlük yaşamdaki gereksinimlerini karşılamaya odaklanıyoruz. Bu amaçla hareket ederek, karmaşık olmayan, müşterilerimize kullanımı keyifli, akıllı ve dinamik otomobiller üretiyoruz.

HİBRİT DÜNYASI

Karbon ayak izinizi azaltıyoruz!

Etkin yakıt tasarrufu ve daha temiz bir seyahat yolu mu arıyorsunuz? Yeni akıllı hibrit sistemimiz CO2 emisyonlarını azaltırken yakıt tasarrufunu artırıyor.

Suzuki Hibrit'i seçmeniz, performanstan ödün vereceğiniz anlamına gelmez. Hibrit sistemlerimiz hafif ve kompakttır. Hafif şasi, tepkisel ve verimli benzinli motor ile birleştiğinde çevik bir performansın yanı sıra, daha fazla verimlilik sunar.

Bu yenilikçi teknoloji, herkes tarafından erişilebilir ve geleceğe ışık tutan bir yenilik olarak Swift, Vitara ve Scross modellerimiz ile HİBRİT araç almak her zamankinden daha kolay hale geliyor. Sürüş teknolojisinin geleceğini Suzuki Hibrit modellerimiz ile keşfedin.

Detaylı için Tıklayın

Bu yenilikçi teknoloji, herkes tarafından erişilebilir ve geleceğe ışık tutan bir yenilik olarak Swift, Vitara ve Scross modellerimiz ile HİBRİT araç almak her zamankinden daha kolay hale geliyor. Sürüş teknolojisinin geleceğini Suzuki Hibrit modellerimiz ile keşfedin.

4X4 ALLGRIP SÜRÜŞ SİSTEMİ

Dört Tekerlekten Çekiş Teknolojisi SUZUKI DNA’sında Var!

“Zorlu yollara çıkabilen ve geçmişte otomobillerin gidemediği yerlere gidebilen bir araç”. Bu felsefeyle, ilk dört tekerden çekişli aracımızı 1970’te geliştirmiştik. Bu, Suzuki’nin ünlü “dört tekerlekten çekiş teknolojisi” ALLGRIP’in başlangıcıydı.

Orta konsoldaki basit bir butonu ve çevirmeli kadranı kullanarak, dört tekerden çekiş modları (otomatik, spor, kar ve kilit) arasından istediğiniz sürüş modunu seçebilir, şehirde yakıt tasarrufu sağlarken, doğada 4x4 performansını yaşayabilirsiniz.

40 yıllık uzmanlık

Gideceğiniz yere varmış olsanız da, Suzuki’niz ile sürüş keyfi kaldığı yerden devam ediyor.
Suzuki, 40 yılı aşkın süredir, yüksek performanslı dört tekerlekten çekiş sistemlerinin bir ayrıcalık olmadığını gözler önüne seriyor.
Ulaşılabilir 4x4 ALLGRIP teknolojisindeki yetkinliğimiz binlerce off-road hayranı tarafından memnuniyetle takdir ediliyor.

Detaylı için Tıklayın

TASARIM

Tasarımın Felsefesi

Tüm Suzuki otomobil modellerinin geliştirilmesi, temel bir soruya dayanmaktadır: Bu otomobili kullanacak kişilerin gerçekten neye ihtiyacı var? 

Suzuki'de tasarım, bugün ve yarın için akıllı mobilite çözümleri geliştirme sanatıdır.

Her biri özgün modeller

Marka aidiyetini beraberinde getiren temel ilkeye rağmen, her Suzuki modelinin kendine özgü bir karakteri bulunuyor.

İster Swift isterse de S-Cross, her Suzuki modeli onu kullanan insanlar kadar farklı. Bu, Suzuki modellerinin tasarımıyla sektörel yayınlardan çok sayıda ödül almasının nedenlerinden biri.

Detaylı için Tıklayın

FİYAT TEKLİFİ ALIN