ÖMRÜ TAMAMLANMIŞ ARAÇLAR

Ömrünü Tamamlamış Araçların Kontrolü Hakkında Yönetmelik" Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından 30 Aralık 2009’da 27448 no’lu Resmi Gazete’de yayınlanarak 01 Ocak 2011 tarihi itibarıyla yürürlüğe girmiştir.

Ömrünü Tamamlamış Araçlar konusunda daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.'nin ömrünü tamamlamış araçların geri alım hizmetlerini gerçekleştirmek üzere Ekosistem Geri Dönüşüm Ltd.Şti. ile işbirliği yapmaktadır. Ömrünü tamamlamış Suzuki aracınızı, Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’nin bu konuda yetkili tayin ettiği Ekosistem’in belirlediği teslim yerlerinden birine ücretsiz teslim edebilirsiniz.

Size’e yakın "Ömrünü Tamamlamış Araç" teslim noktaları için tıklayınız.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Suzuki’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz